Czy nie za mało kalorii spożywam?

Mam 169 wzrostu waga 53 kg i mam ustawioną dietę na 2000kcal. Ćwiczę 4 razy w tygodniu na siłowni i pracuje fizycznie. Ciągle chce mi się spać. Mój poziom tłuszczu na domowej wadze pokazuje 11%. Czy nie za mało kalorii spożywam?

Witam

2000 kcal powinno być w porządku, ale zależy z czego czerpie Pani te kalorie. Być może są to produkty o wysokim indeksie glikemicznym i dlatego jest Pani senna. Innym powodem mogą być problemy z tarczycą lub cukrem.

W celu oceny Pani diety musiałabym dowiedzieć się co dokładnie Pani zjada.

Jeżeli byłaby Pani zainteresowana można opisać mi na maila swój przykładowy dzień - co Pani zjada, jakie porcje, jak często są posiłki, ile czasu po przebudzeniu zjada Pani śniadania a ile czasu przed snem kolację itp. Ja chętnie zerknę i wskażę ewentualne błędy żywieniowe.

kontakt: joanna.wasiluk@o2.pl