Co zrobić, aby zacząć spadać z wagi?

Witam. Mam problem ćwiczę 4/5 razy w tyg interwaly i moja waga była 63.3kg a teraz jest 65kg w ciągu 2 tygodni. Staram się jeść zdrowo liczę kaloeir do 2000tys ale nie wiem czy to za dużo. Co zrobić aby zacząć spadać z wagi chyba że może to będzie przyczyna np tarczyca? Pozdrawiam

Witam serdecznie,
z jednej strony ma wpływ dieta a z drugiej tarczyca. Musi Pani wiedzieć, że kalorie to nie wszystko i ważne jest także to co jemy. Poza tym przy problemach tarczycy nie powinna Pani spożywać niektórych produktów.
Jeżeli byłaby Pani zainteresowana można opisać mi na maila swój przykładowy dzień - co Pani zjada, jakie porcje, jak często są posiłki, ile czasu po przebudzeniu zjada Pani śniadania a ile czasu przed snem kolację itp. Ja chętnie zerknę i wskażę ewentualne błędy żywieniowe.

kontakt: joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk