Waga i wzrost u 9-latki

Witam, moja córka ma 9 lat i przy wzroście 137cm wazy 40kg. Ograniczył już słodycze, chciałabym jej pomóc ale nie wiem jak. Wbrew pozorom nie je dużo. Bardzo proszę o pomoc.

Witam,

Ciężko jest coś doradzić po tak krótkim opisie diety Pani córki. Uważam że nie odżywia się dobrze skoro jest taka waga. A może po prostu nie wie Pani o tym że córka podjada. Najlepiej zgłosić się do dietetyka, który porozmawia z córką i ustali prawidłową dietę.
Jeżeli byłaby Pani zainteresowana można opisać mi na maila przykładowy dzień Pani córki pod względem żywienia - co zjada, jakie porcje, jak często są posiłki, ile czasu po przebudzeniu zjada śniadania a ile czasu przed snem kolację itp. Ja chętnie zerknę i wskażę ewentualne błędy żywieniowe.

kontakt: joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk