Jak córka może schudnąć?

Witam. Córka ma skończone 7 lat. Ma 140 cm wzrostu i niestety waży 40kg.Nie je słodyczy. Piję wodę i ćwiczymy ale nie potrafimy zżucic wagi. Już nie mam pomysłów co mam robic

Dzień dobry

zastanawiam się jak wygląda odżywianie córki. Może jada nie do końca zdrowo lub dieta jest zbyt wysokokaloryczna. Jeżeli byłaby Pani zainteresowana można opisać mi na maila przykładowy dzień córki- co zjada, jakie porcje, jak często są posiłki, ile czasu po przebudzeniu zjada śniadania a ile czasu przed snem kolację itp. Ja chętnie zerknę i wskażę ewentualne błędy żywieniowe.

kontakt: joanna.wasiluk@o2.pl

Pozdrawiam

Joanna Wasiluk

Dietetyk