Co może mieć wpływ na moje problemy z utratą wagi?

Od listopada odchudzam się w tym czasie były wzloty i upadki lecz starałam się przestrzegać zbilansowaną dietę (naprawdę bardzo dużą wiedzę zdobywam w tej dziedzinie) oraz wysiłek fizyczny 3-4 razy w tygodniu . Do stycznia czyli przez 3 miesiące schudłam 6 kg i przez cały luty starając się sumiennie ćwiczyć i zdrowo jeść , zgodnie z wyliczeniami kalorycznymi dla wagi wzrostu i aktywności w tygodniu waga stoi . Zastanawiam się co robię nie tak , czy takie zastoje są normalne ? Dodam że mam alergie na białko krowie nie przestrzegam do końca niejedzenia mleka i produktów krowich czy to może wpływać na mój problem z utratą wagi ? Jakie badania powinnam ewnetualnie zrobić żeby skontrolować czy organizm jest w dobrej formie ?

Witam serdecznie,
aby stwierdzić co robi Pani nie tak musiałabym bliżej przyjrzeć sie Pani diecie.
Jeżeli byłaby Pani zainteresowana można opisać mi na maila swój przykładowy dzień - co Pani zjada, jakie porcje, jak często są posiłki, ile czasu po przebudzeniu zjada Pani śniadania a ile czasu przed snem kolację itp. Ja chętnie zerknę i wskażę ewentualne błędy żywieniowe.
kontakt: joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk