Czy ta ilość spalanych kalorii jest wystarczająca?

Witam mam pytanie odnosnie ilosci spozywanych kalorii do spalanych. Otoz dziennie wedlug diety jaka mam spozywam 1.930 kalorii, wedlug moich obliczej powinnam ich jest ok 1500 by glubic wage, a dziennie spalam ich od 550 do 800kcl w zaleznosci od dnia i aktywnosci fizyczne. I moje pytanie czy ta ilosc kalorii spalanych jest wystarczajaca czy jest za mala bo nierozumiem. Waze 74 kg na 175cm a chcialam zgubic jescze 10kg. Cwicze praktycznie codziennie a waga ani drgnie. Czemu

Witam serdecznie,
jeżeli biorąc pod uwagę swoją aktywność fizyczną, wiek,wzrost i wagę wyszło Pani czynne zapotrzebowanie energetyczne na poziomie 1930 kcal to zjadając 1400-1500kcal powinna Pani chudnąć. Nalezy zachować około 500kcal na minusie w bilansie energetycznym. Nie jestem w stanie stwierdzić dlaczego Pani waga nie spada. Być może zjada Pani nieodpowiednie produkty lub choruje Pani np. na niedoczynność tarczycy.
Jeżeli byłaby Pani zainteresowana można opisać mi na maila swój przykładowy dzień - co Pani zjada, jakie porcje, jak często są posiłki, ile czasu po przebudzeniu zjada Pani śniadania a ile czasu przed snem kolację itp. Ja chętnie zerknę i wskażę ewentualne błędy żywieniowe.
kontakt: joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk