Spalanie kalorii podczas wykonywania pajacyków

Dzień dobry! Ile spalę kcal robiąc 200 pajacyków? Ważę ok.44kg, mam 158 cm wzrostu, 21 lat.

Ilość spalanych kalorii podczas dowolnego wysiłku fizycznego jest kwestią indywidualną, a zależy od stanu fizjologicznego, masy ciała, wytrzymałości organizmu, wieku oraz indywidualnych predyspozycji. Nie spotakłam się z informacją na temat ilości kalorii spalanych podczas wykonywania pajacyków (choć jest to ćwiczenie dla kobiet wyjątkowo nie polecane, gdyż powoduje opadanie biustu i luzowanie więzadeł narządów wewnętrznych, co przy odpowiednich predyspozycjach może skutkować wypadnięciem macicy). Jeżeli chciałaby Pani uzyskać więcej informacji na temat powiązania pomiędzy wysiłkiem fizycznym i wydatkiem energetycznym zapraszam do przeczytania mojego bloga: http://www.dietific.pl/aktywnosc-fizyczna/aktywnosc-fizyczna-dieta/