Natręctwa zwiazane ze swędzeniem skóry u dziecka

wiatm, mam problem z córką od duszego czasu wszystko jej przeszkadza i wszystko ją swedzi, najgozej jest gdy ma się ubrać, gdy juz ubieram jej majti wpada w cheroiczna złość i płacz że ją swedzi gdy zakłada i powtarza się z każdą zakładaną rzecza jest płacz krzyk jaby oddzierali ją ze skóry, przy próbie czesania włosów jest do samo gdy sie uda ja uczesać to krzyczy że swedzą ją wlosy i je rozplatuje, gdy jest podane sniadanie na stole to krzyczy ze ona jest głodna, ale nie moze jeść bo ja swedzą

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się z dzieckiem do lekarza pediatry, po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić odpowiednie dalsze postępowanie.

Jest to dość zagadkowa sprawa - polecam najpierw udać się do pediatry który zleci odpowiednie badania. Jeżeli nic z nich nie wyniknie, wtedy uprawniona bezie wizyta z córką u psychologa dziecięcego, gdyż takie zachowanie może być na tle nerwowym. Pozdrawiam.