Co zrobić z takim wynikiem usg Dopplera?

Witam,co moge zrobic lekarz stwierdzil ze jest juz zapozno na operacje i jedyne co moge to nosic ponczochy uciskowe,a tak brzmi wynik badanie USG Dopplera:Aparat zastawkowy zyl glebokichniesprawny,uszkodzenie zastawek od udowej do podkolanowej z refluksem zwrotnym.Wtornie po stronie prawej niewydolna zyla odpiszczelowa i zyla odstrzalkowa.Ujscie VSM po stronie lewej srednicy 6mm.Splyw w odleglosci po stronie lewej 5,8mm.

Wiążącą opinię można wydać po zbadania pacjenta, ale na podstawie samego wyniku usg mogę powiedzieć, że ( o ile nie ma przeciwwskazań), powinna Pani do końca życia nosić pończochy albo rajstopy II klasy ucisku podczas siedzenia i pionizacji.