Co zrobić z tymi myślami samobójczymi?

Mam 24 lata jestem po 3 probach samobojczych to co sie dzieje w domu naklania mnie do samobojczych mysli nie mam sily zyc nic mnie nie cieszy codziennie placze chociaz chodze do psychiatry biore leki i do psychologa nic mi to nie pomaga nie wiem co mam robic. Dzis stalam na moscie i chcialam skoczyc ale sie balam o zycie pomocy nie wiem co mam robic

Szanowna Pani,

W przypadku nasilonych myśli samobójczych warto zgłosić się na izbę przyjęć najbliższego szpitala, w którym znajduje się oddział psychiatryczny. Proszę pozwolić sobie pomóc. Może Pani również skorzystać z pomocy psychologów w ramach Kryzysowego Telefonu Zaufania 116 123, który działa codziennie w godzinach od 14:00 do 22:00.

Serdecznie Panią pozdrawiam.