Co zrobić ze zdrętwiałymi dziąsłami po wstawieniu implanta?

Dobry wieczór, w środę miałam wstawiony implant górnej 2-jki, bez korony ( mat. kościopodobny). Ból niemiłosierny odpuścił z końcem soboty, mimo zażywanych leków. Zęby są jeszcze zdrętwiałe i dziąsła opuchnięte, jednakże niepokoi mnie fakt, że sąsiadująca jedynka, mająca korzeń lekko wygięty w stronę implantu, jest jakby zesztywniała i czuję, jakby również była implantem. Wcześniej była ruchoma, a teraz nawet nie drgnie. Wybrałam najlepszego specj. w mieście, więc czy mam powody do obaw?

Proszę odczekać aż się wszystko zagoi. Umieszczenie materiału kościotwórczego sugeruje, że miała Pani dość duży zabieg i do momentu zagojenia może Pani odczuwać dziwne dolegliwości w okolicy implantacji, które powinny ustąpić do ok 10-14 dni po zabiegu.
pozdrawiam serdecznie
Grzegorz Gdula