Przyjęcie nowego implantu po utracie poprzedniego

Straciłem niedawno wstawiony implant z nie wiadomej przyczyny . W ramach gwarancji mam mieć wstawiony jeszcze raz, czy wstawiany drugi raz implant ma mniejsze szanse na przyjęcie się ?

nie ma takiej zależności, czasem bywa tak, że implant z bardzo wielu przyczyn nie integruje się z kością. Jeżeli implant wprowadzony w to samo miejsce (lub nieco obok) ponownie nie zintegruje się, może wtedy będzie trzeba pomyśleć o innej metodzie leczenia