Co zrobić ze zmianą na dziąśle?

Witam, już kiedyś pisałam w tej sprawie, ale ciągle nie daje mi to spokoju. Około 4 lata temu wyczułam u siebie na dziąśle niewielki guzek (kuleczke) ok 5 mm, nie jest ona mocno wypukła, znajduję się od wewnętrznej strony dziąsła w części pod językiem, jest ona pod błoną śluzową, wyczuwam ją językiem, robiłam już komplet badań, usg szyi, zdjęcie pantomograficzne (powtażałam kilka razy od tamtego czasu), tomografię głowy ,byłam u kilku stomatologów i chirurgów stomatologicznych, jak również laryngologa, wszyscy uspokojają, że to nic groźnego, ale nikt też nie powiedział mi co to może być (jedna stomatolog jedynie, że to może być zwłóknienie lub przerośnięta kość), bardzo boję się, że to nowotwór, dodam, że przez ten czas nie zmieniło to rozmiaru, jest nadal malutkie, bardzo proszę o podpowiedź co to może być i ewentualnie jakie badania jeszcze wykonać, bardzo się tym martwię, popadłam w jakąś fobie z tym związaną, co chwila sprawdzam czy to nie urosło, proszę o pomoc, bo zwariuję!

Bez bezpośredniego badania ciężko jest zdiagnozować co może się dziać. Nie ma w Pani pytaniu szczegółów dotyczących kiedy zmiana się pojawiła, czy była związana z jakimś zabiegiem lub infekcją. Opcji jest wiele. Czasem występują zmiany pourazowe, które obserwujemy. Dlatego najlepiej konsultować się bezpośrednio w gabinecie stomatologicznym, gdzie lekarz będzie mógł ocenić to wygórowanie. Pozdrawiam