Co zrobić, żeby mój brzuch nie odstawał?

Co zrobić, żeby mój brzuch nie odstawał? Ilość tkanki tłuszczowej jak i wagę mam w normie, ale mój brzuch trochę odstaje. Staram się ostatnio zdrowiej odżywiać, aczkolwiek nie potrafię spożywać więcej niż 1700 kcal dziennie (zwyczajnie czuję się już naprawdę najedzona jak odżywiam się tak jak teraz). Jeżeli chodzi o aktywność fizyczną to jeżdżę około 4 razy w tygodniu przez minimum godzinę rowerem.

Dzień dobry. Wyeliminowanie błędów żywieniowych oraz ustalenie indywidualnych wskazówek żywieniowych wymaga zebrania dokładnego wywiadu. Zachęcam do bezpośredniej konsultacji z dietetykiem. Zapraszam na http://diet-coaching.xaa.pl/ Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska