Co zrobić, żeby nie doszło do wytrysku podczas badania penisa?

Witam mam pytanie jestem marcin jakie sa metody zeby nie doszlo do wytrysku podczas badania penisa i jader jestem wrazliwy i czuly na dotyk

Dzień dobry!

Zachęcam przede wszystkim do spokoju i pozytywnego nastawienia. Być może niepotrzebnie i nadmiernie denerwuje się Pan przed planowanym badaniem i wyobraża Pan sobie możliwie "najgorsze" scenariusze.

Może Pan uprzedzić lekarza o swoich obawach przed badaniem. Nawet jeśli dojdzie do wytrysku podczas badania, to znaczy, że takie sytuacje się zdarzają i lekarz nie będzie tym przestraszony, oburzony ani zdenerwowany.

Nie istnieją proste sposoby, aby całkowicie i z całą pewnością uniemożliwić wytrysk w takiej sytuacji.

Pozdrawiam!