Codzienne bóle głowy, duszności i bóle w klatce piersiowej u 10-latki

Witam.Moja córka ma 10 lat cierpi na codzienne bóle z tyłu głowy do tego narzeka na duszności i kłucie i ból w klatce piersiowej.Była w szpitalu lecz zrobili jej podstawowe badania krwi i moczu ktore wyszły dobrze,po kilkudniowej obserwacji wypisali do domu.Jednak bóle nie ustąpiły jest wręcz przeciwnie.Dodam iż córka ostatnio była u okulisty ma wadę wzroku ale okulista stwierdził że przyczyna bólów nie leży we wzroku.Proszę o pomoc gdyz nie wiem do jakiego specjalisty się udać.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Należy udać się do kardiologa dziecięcego.
Pozdrawiam