Codzienne dreszcze i niskie ciśnienie

Witam denerwuje sie poniewaz mam prawie codzien dreszcze okropne mimo ze jest goraco w domu a ja trzese sie z zimna musze robic termofor mam niskie cisnienie to fakt ale juz od dawna takie mam i tego nie bylo a teraz sie nasila

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, być może przechodzi Pani infekcję lub jest Pani przewlekle przemęczona. Proszę skonsultować się z lekarzem rodzinnym, który oceni Pai stan. Pozdrawiam.