Zawroty głowy, niskie ciśnienie, dreszcze

Dobrywieczor,moj problem pojawil sie 3 miesiace temu,ja to nazywam atakiem,mialam takie juz 3.objawy to zawroty glowy,niskie cisnienie,dreszcze,bicie szybkie serca,ciezko oddychac nosem,trwa to z 10 minut.Pierwszym razem po szeregu badań wszystko ok,serce ekg ok i anemi niema,zelazo i magnez ok.Waże 42 kg ale tak zawsze waże,mam 25 lat.i jestem umowiona do kardiologa.Już niewiem co robic,mam dziecko i przy dziecku tak sie zle poczulam,bylam w panice.Dodam że to wystepuje raz w miesiącu,bylam

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lekarskiego ciężko jest coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.