Problemy z oddychaniem, szybsze bicie serca i niskie ciśnienie a dopalacze

witam pale dopalacze od ponad 3-4 miesiecy, teraz mam tak ze jak siegne po to znow to czuje sie jak bym nie mogl oddychac mocne bicie serca ostatnio sprawdzilem cisnienie to te 2 mialem 54 dodam jeszcze ze czasem jest mi slabo tak jak bym mial umierac, jak bym nie spal kilka dni. czasami serce mi szybko bije, i strasznie szybko sie mecze nie tak jak kiedys
ponad rok temu

Dzień Dobry Panu,

Najwyraźniej to Panu nie służy..., otrzymuje Pan poważne sygnały z ciała.

Życzę Panu dobrych wyborów,
irena.mielnik.madej@gmail.com