Ból w mostku i przyspieszone bicie serca po dopalaczach

witam . paliłam dopalacze pierwszy raz trzy buchy . I po 20 minutach słyszałam pisk w uszach robiło mi się słabo aż serce zaczęło mi tak szybko walić jak dzwon . czułam się słabo ... przeszło teraz , jestem ponad tydzień po a nadal się nie czuje . serce mi bije jakoś inaczej i zrobiło mi się słabo na lekcji jakoś ... i dziwne uczucie w klatce piersiowej. co mam robić ? boli mnie brzuch do tego i w mostu uciska . miałam robione ekg i z sercem wszystko okej jest . boje sie
KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie,
Bardzo trudno jest przewidzieć wpływ dopalaczy na organizm człowieka - a to dlatego, że nie do końca wiadomo jakich substancji użyto do ich produkcji. Być może objawy, o których napisałaś - bóle brzucha oraz ucisk w mostku - są wynikiem stresu związanego z odczuciami zaraz po spożyciu dopalaczy. Poczekaj jeszcze trochę - jeśli nic się nie zmieni, to skorzystaj z pomocy lekarza.
Pozdrawiam

Dzień dobry!
Substancje o nieznanym składzie mogą wywoływać przykre objawy, a nawet nieść długoterminowe negatywne skutki. Skontaktuj się z lekarzem.
Pozdrawiam!