Dlaczego mam tak niskie ciśnienie?

Witam mam 25l.mam niskie cisnienie badam je u lekarza,chcialam sie zapytac bo przyznam ze glupio mi zapytac lekarza.Odczuwam zmeczenie po kazdej czynnosci fizyczne jak i psychiczne pomagam w pracy w chandlu przyszlemu mezowi.Rano jest nawet okej moja glowa chlonnie duzo informacji ale po poludniu mam uczucie ciezkowsci jakby tez pustki nie rozumiem jak tos cos mowi musze sie mocno skupiac zaczyna mnie to meczyc bo nie wiem co jest grane prosze o odp :-)

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna diagnostyka i badanie neurologiczne . Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego