Codzienne mdłości u 25-latki

dlaczego mam mdlosci w ciagu dnia? Mialam robione EKG i badania krwi ktore wykazalo ze wszystko jest w normie. Dlaczego mam mdlosci ? Jakie badania warto zrobic?

Witam! W takiej sytuacji przede wszystkim należy wykluczyć możliwość ciąży. Oprócz niej nudności najczęściej wiążą się ze schorzeniami gastrologicznymi, endokrynologicznymi i neurologicznymi. Oprócz badania krwi i moczu warto oznaczyć poziom glukozy, podstawowe badania hormonalne-poziom TSH, próby wątrobowe, badanie usg jamy brzusznej.