Codzienne przyjmowanie tabletek przeciwbólowych na bóle głowy

WitamMam 34 lata od paru miesięcy borykam się bólami głowy, bóle czsem są silne i nie pomaga tabletka NP Cataflam nie raz przejdzie po ibupromie. W ostatnim czasie nie ma dnia bez tabletki przeciwbólowej - czy to jest już uzależnienie? Dodam jeszcze ,że na stałe zazywam lek Fevarin. Niepokoji mnie tetno - ok 80 uderzeń na minute - Proszę o poradę

Tętno jest w porządku. Lek Fevarin może, a pewnie powinna pani sobie brać. Musi pani jednak leczyć bóle głowy. Nie jest pani uzależniona od leków p-bólowych. Znane jest jednak pojęcie bólów głowy z odbicia czyli w przypadku częstego brania leku samo nie wzięcie leku powoduje ból. Są tez inne przyczyny. Powinna pani skonsultować się z neurologiem.