Cruores sanguinis et villi chorionici multiplices atrophici

Witam ! Proszę o interpretacje wyników badania patomorfologicznego: cruores sanguinis et villi chorionici multiplices atrophici. Cruores sanguinis et fragmenta endometrii in stadio secretionis cum signis transformationis decidualis stromatis. Dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

Skrzepy krwi z fragmentami błony śluzowej macicy w fazie sekrecji z objawami transformacji doczesnowej. Skrzepy krwi i kosmki kosmowki zanikowe