Cuchnące gazy oraz bóle podbrzusza i biegunka

Od ponad 2 tygodni mam problemy. Zaczęło się od kilku dni cuchnących gazów Potem zaczęły się poranne biegunki. Występują rano, po przebudzeniu, na czczo towarzyszy im parcie na stolec i ból podbrzusza ustępujące po wypróżnieniu. Kolor stolca oscyluje od brązowo-żółtego po ciemnobrązowy. Konsystencja pierwszego stolca jest normalna, a następne są coraz luźniejsze. Nie mam powodu do stresu - przerwa na studiach. Objawy ustępują do 2h(czasem gazy i odbijanie się przez cały dzień). Co to może być?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest badanie lekarskie aby moc coś więcej powiedzięć. proszę koniecznie udać się do lekarza alergologa.