Cukrzyca i duże wahania cukru u taty

mój tato ma cukrzycę i wahający się cukier n 240 i 54 czy jak jest niski cukier brać insuline i tabletkę /na noc ma insulinę 12 jed.i tabletkę glukopharm 750 a rano tylko insulinę 16 jed.

Dokładne zalecenia można określić tylko na wizycie po dokładnej analizie profili glikemii. Należy wykonać pomiary przed i 2 godziny po posiłkach przez 3 dni i zgłosić się do diabetologa.