Cukrzyca i miażdżyca a leki psychotropowe

mama trafila 3 dni temu do szpitala ma mizdzyce cukrzyce i lekarze podawaja jej leci psychotropowe przez 3dni zachowywala sie bardzo dziwnie jednak wczoraj wieczorem byla bardzo inna rozmawiala smiala sie wszystko bylo wporzadku niech mi pan powie czy mama musi dostawac te leki???

Witam. Niestety nie mam możliwości odpowiedzi na to pytanie bez przeprowadzenia bezpośredniego badania. Konieczność podaży tego typu leków zależy przede wszystkim od tego jak funkcjonowała psychika pacjentki przed przyjęciem do szpitala.