Ćwiczenia na zniesienie lordozy

Witam,mam 24 lata,od ok 13 roku zycia mam bole glowy i inne objawy.Leczylem sie u wielu neurologow.Przestalem sie leczyc majac 20lat,rok pozniej zaczalem interesowac sie odcinkiem szyjnym,byc moze przez to zle sie czuje.Mam zniesienie lordozy,czy moga mi Panstwo przedstawic jakies cwiczenia na ta lordoze?Bylem kiedys u 2 osteopatow,po wizycie u jednego bylo swietnie ale na krotko,nie mam mozliwosci kontynuacji leczenia.Przyznam ze mi bardzo ciezko..spieta szyja,glowa ciezka,drzenie glowy itp.

Hm... Zdecydowanie najlepiej wrócić tam gdzie pomogło albo spróbować Terapii CranioSacralnej Uplegdera (znanej również jako terapia czaszkowo-krzyżowa). Ktoś musi najpierw rozluźnić i wyregulować napięcie mięśni. A potem najlepiej zapytać tego kogoś o ćwiczenia - napewno jakieś doradzi które będzie można wykonać w systemie autoterapii. Pozdrawiam serdecznie.