Drętwienie rąk i nóg oraz ból dłoni

Mam 19 lat od dluzszego czasu strasznie drętwieja mi ręce i nogi do tego bola mnie cale ręce palce u rąk.mam straszne bole glowy ktorych nigdy nie mialam i jak to powiedzial lekarz za szybko bije mi serce ale to podobno normalne u mlodych ludzi. wszystko jest normalne tylko ze mi z tym ciezko funkcjonowac wszytsko zaczelo sie od antykoncepcji ktora bralam w sumie bardzo krotko a nie biore juz od 4 miesiecy wiec niemozliwe zeby to byly nadal skutki uboczne po nich.co moze byc tego przyczyna?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy są niespecyficzne oraz mogą być objawem wielu chorób. Proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego, który przeprowadzi podstawową diagnostykę. W razie konieczności zostanie wystawione skierowanie do odpowiedniego specjalisty.