Ćwiczenia odchudzające w domu

witam prosze o jakieś domowe sposoby na ćwiczenia takie odchudzające bo mieszkam na wsi a nie mam jak sie dostac do jaloejś śiłowni i ćwiczę taką metodą domową tz. skakanie na sakance , czy przysiady , bieg w miejscu i td. ale też niewiem naco mi to tak działa chodzi mi o zrzucenie paru kilo z pupy i bioder

Witam serdecznie,

Ćwiczenia fizyczne stanowią one 30% sukcesu w walce o wymarzoną sylwetkę, pozostałe to odpowiednio zbilansowana i zdrowa dieta. Ważne aby aktywność była systematyczna i sprawiała Pani przyjemność. Najlepiej ćwiczyć od 3do 5 razy w tygodniu, po ponad 30 min (po pół godzinnym wysiłku zaczyna się spalanie tkanki tłuszczowej. W Internecie znajdzie Pani bardzo wiele zestawów treningowych. Musi Pani dostosować je do własnych możliwości. Powinna Pani zwracać uwagę na prawidłową technikę ćwiczeń aby nie obciążać stawów czy odcinka krzyżowo-lędźwiowego. Osobiście mogę polecić zestawy: Mel B, FitnessBlender, Odchudzanie bez kitów, Be Fit Woman, Fitappy, XHitDaily, Tiffany Rothe. Przy ćwiczeniach powinna być również zachowana odpowiednia dieta. Nie może Pani przyjmować zbyt mało kcal bo w tym momencie zacznie zachodzić katabolizm i zamiast budować mięśnie będzie je Pani spalać.
W razie dodatkowych pytań lub chęci ułożenia indywidualnej diety dostosowanej do Pani dziennego zapotrzebowania oraz stylu życia zapraszam na konsultację lub zachęcam do kontaktu
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam Mgr Joanna Wasiluk
dietetyk

Witam! Polecam regularne i systematyczne ćwiczenia około 5 razy w tygodniu po 30-45 minut. Oprócz ćwiczeń wymienionych przez Panią polecam ćwiczenia z taśmą do ćwiczeń Thera Band. Proszę pamiętać, że ćwiczenia fizyczne to nie wszystko. Oprócz nich istotne jest prawidłowe żywienie. Wskazówki żywieniowe znajdują się na mojej stronie www.diet-coaching.xaa.pl zapraszam do jej odwiedzenia oraz zadawania pytań.
Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska