Ćwiczenia po operacji kciuka

Witam, z piątku na sobotę miałam operację kciuka. Łapano mi zginacza,mam teraz szynę gipsową i założony opatrunek kleinerta, jutro mam się nauczyć jak świczyć ścięgno, co powinnam zrobić, żeby jak najszybciej wrócić do sprawności i czy to wogóle w 100% mozliwe? jeżeli rehabilitacja to jaka ? w jaki sposób sobie pomóc ?? proszę o odpowiedź. Z góry dziękuję

O rehabilitacji decyduje lekarz rehabilitacji. On z reguły dobiera sposób ćwiczeń i ewentualne zabiegi indywidualnie co do pacjenta. Proszę w tej sprawie bezpośrednio rozmawiać z lekarzem specjalizującym się w rehabilitacji lub rehabilitantem.