Cykle bezowulacyjne a trudności z zajściem w ciążę

Mam 24/ partner 33 lata. Od pół roku staramy się o dziecko. Na przełomie IV/V zakończyłam terapię Danie 35. Okres byl ok 16.06., kolejne dopiero 02.07., 02.09., 22.10., 02.12., 16.01. Ostatnie 2 cykle bezowulacyjne. Wynik HSG ok. Badania krwi w normie, tarczyca ok, antyTPO podwyż. (48.7). PCOS nie stwierdzono. Od VI męczą mnie infekcje intymne (grzyb., bakterie.), trądzik i ciągłe zmęczenie. Jaka jest przyczyna lub jakie mam jeszcze wykonac badania?

Renata GrzechociĹska

Proponuję wykonać pomiar glukozy we krwi. Nawracające infekcje mogą świadczyć o nieprawidłowym wyleczeniu lub przeniesieniu infekcji grzybiczej z przewodu pokarmowego, dlatego należy zastosować leczenie doustne oraz wspomóc leczenie probiotykiem, który przywróci prawidłową florę bakteryjną.