Cykle miesiączkowe a przyrost BHCG

Witam jestem w pierwszej ciąży, a ostatnią miesiączkę miałam 30.12.2014. Niepokoi mnie mój wzrost b hcg 2.02 było 836, 04.02 miałam 1868, a 10.02 tylko 6649 czyli przyrost zwolnił czy mam powody do niepokoju? Dodam również 09.02 miałam robione usg na którym było widać tylko 5,6 mm pęcherzyk ciążowy w macicy. Bardzo proszę o odpowiedź gdyż strasznie się martwię.

Renata GrzechociĹska

Proszę udać się do ginekologa. B-hcg powinno wzrastać 2x co 2dni.