Cyprest a hamowanie łojotoku skóry

mam pytanie, bardzo długo brałam tabletki cyprest, ktore hamowaly mi łojotok skóry glowy i okropny tradzik na twarzy, lekarz po wyregulowaniu i zagojeniu się zmian zmienił mi tabletki na Qlaire, niestety widzę że mi nie służa i je odstawię, czy w związku z tym bede miec znowu problemy z którymi borykałam sie wczesniej po 1 miesiacu brania innych tabletek?? nadmienie ze strasznie wypadały mi włosy przy łojotoku, i tego sie najbardziej boje problemów z łojotkiem skóry głowy

Witam! Problem łojotoku mógł być związany z przemijającymi zaburzeniami hormonalnymi. Nie musi nawrócić po zmianie tabletek antykoncepcyjnych. Proszę pamiętać że jeśli nie służy Pani preparat Qlaire istnieje możliwość zamiany go na inny, lepiej tolerowany.