Czy botoks może pomóc przy łojotoku skóry?

Dzień dobry, czy botox może pomóc przy łojotoku skóry np. stosując go w strefie t twarzy lub na dekolcie, tam gdzie występuje nadmierne przetłuszczania?

Dzień dobry. Nie nie pomoże. Skutecznym zabiegiem są peelingi medyczne+ odpowiednia pielęgnacja skóry. Proszę zgłosić sie na konsultację do lekarza medycyny estetycznej , po ocenie stanu skóry lekarz dobierze odpowiedni preparat.