Gdzie mogę leczyć problemy ze schodzącą skórą?

Od około roku moja córka zmaga się z schodzącą skórą z tzw. strefy T. Stosowała już różne kremy i peelingi. Córka ma 13 lat myślę nad wybraniem się do dermatologa lecz nie wiem który będzie najlepszy.

Dzień dobry. Proszę zgłosić się na wizytę do lekarza dermatologa lub lekarza medycyny estetycznej, po obejrzeniu zmian lekarz postawi diagnozę oraz dobierze odpowiednie dla problemu skórnego zabiegi.