Cysta po usunięciu jajnika i jajowodu

Witam serdecznie. Jestem po laparotomii usunięcia jajnika i jajowodu (endometrioza). Po ok 4 tyg na wizycie lekarz podczas usg wykrył jakiś płyn, wyglądało to na cystę. Zapisał czopki Distreptaza, visanne i kazał czekać 4 tygodnie. Proszę mi powedzieć czy te objawy mogą być bardzo niepokojące? Dziękuję i pozdrawiam.

Ale co oznacza jakiś płyn? W jakiej ilości, gdzie ulokowany? Nie mam konkretnych informacji na ten temat, aby móc odpowiedzieć na pytanie. Takie pytanie trzeba zadawać ginekologowi prowadzącemu, który stwierdził taki obecny stan narządów płciowych u Pani.