Cytologia a usunięcie kawałka odcinka macicy

witam od 5 lat mam problem z cytologią mam 3 gr jestem po zamrazaniu ale to nic nie pomogło potem miałam usuniecie kawałka odcinka szyjki po tym ponownie powrociła gr 3 ponownie miałam zabieg usuniecie całej szyjki mineło juz pół roku i gr ponownie jest 3 czy powinnam zdecytować sie na usunięcie macicy mam 32lata dwoje dzieci

Witam , mam za mało danych , aby moc odpowiedzieć autorytatywnie! Proszę szczegółowo omówić sprawę z ginekologiem-onkologiem prowadzącym! z.żurawski