Niewielkie zwapnienie w kanale a cytologia LSIL, CIN1 i komórki AGUS nieokreślone

Witam. Mam 64 lata. 2014 r. cyt. ASCUS-gr.3a. Po leczeniu 2 kolejne cytologie II gr. 3 cytologia- II gr.+ obecne komórki endometrialne. Łyżeczkowanie - wynik brak matriału. Kolejna cytologia i usg - niewielkie zwapnienie w kanale a cytologia LSIL,CIN1 i komórki AGUS nieokeślone. Badanie było 3 tyg.po łyżeczkowaniu. Podczas badania krwawiłam,co nigdy nie miało miejsca. Boję się, że to poważna sprawa. Czekam na wizytę do lekarza, aż do sierpnia - jest nieobecny. Bardzo proszę o opinię.

Jeżeli pojawiają się krwawienia najprawdopodobniej wskazana będzie operacja usunięcia macicy.
Ale proszę poczekać do wizyty, lekarz prowadzący na pewno z Panią omówi sytuację