Wynik cytologii oraz długie i obfite krwawienie

Witam, proszę o poradę Cytologia: obraz cyt. nieprawidłowy, nieprawidłowe komórki nabłonkowe, komórki gruczołowe nieprawidłowe atypowe AGC-NOS, komórki endometrialne Grupa 2/3 Zmiany odczynowe. Leukocyty. Ostatnio miewam długie i obfite miesiączki. Leczenie: Duphaston Po skończeniu 1 opakowania (30 tabl.) bardzo intensywne krwawienie, zalec. lekarza: Exacyl w ampułkach i skierowanie na łyżeczkowanie, jeżeli nie będzie poprawy. Po 2 amp. zmniejszone krwawienie. Może jednak udać się do szpitala?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę zastosować zaleconą terapię. W przypadku braku efektu konieczna będzie hospitalizacja.