Cz torbiel jajnika może dawać takie objawy jak ból jajnika?

Czy 4 cm torbiel jajnika lewego moze dawac takie objawy jak ból lewego jajnika, uczucie rozpychania w dole brzucha, bol lewej nogi, bol kregoslupa w odcinku ledzwiowym? Dodam ze poki nie wiedzialam o istnieniu torbieli nie odczuwalam tych dolegliwosci. Czy to mozliwe ze moga to byc bole na tle nerwowym?

Konieczna pełna ocena NEUROLOGICZNA , ocena kręgosłupa , zakresu ruchomości etc Czy występują dolegliwości bólowe?? Jaki tryb życia, pracy? Jaka aktywność fizyczna? Jaki ogólny stan zdrowia, inne obciążenia ??
Do oceny klinicznej po pełnej konsultacji , po badaniu,
po ocenie objawów Pacjenta ; Czynniki emocjonalne mogą odgrywać dużą rolę, Ważny spokój, zdrowy tryb zycia Bóle w dole brzucha lewostronne mogą sygnalizować też patologię jelit, odbytu , dlatego ważne pełne badanie ...
Trudno powiedzieć bez obejrzenia Konieczna pełna konsultacja!, Ocena Pacjenta!! Pozdrawiam. Zapraszam do Gabinetu
Czy występują dolegliwości bólowe?? Czy były częste infekcje układu moczowego? ginekologiczne ?Jaka waga, regularność miesiączek, ?? Czy jest dużo stresów, problemów ?? Jaki tryb życia, pracy? Jaka aktywność fizyczna? Jaki ogólny stan zdrowia, inne obciążenia ??
Do oceny klinicznej po pełnej konsultacji , po badaniu,
po ocenie objawów Pacjenta