Jak stosować olej z konopi cbd u osoby będącej kierowcą zawodowym?

Witam. Jestem zawodowym kierować i od dwoch lat doskwiera mi ból kręgosłupa. Znajoma powiedziała mi, że miała też z tym problem i bardzo jej pomógł olej z konopi cbd. Chciałem zapytać jak wygląda przyjmowanie tego olejku w przypadku pracy jako zawodowy kierowca? Czy ma on jakiś wpływ na reakcję i jak prawnie regulują to polskie przepisy?

Najlepiej nie stosować !
Czy występują dolegliwości bólowe?? Jaki tryb życia, pracy? Jaka aktywność fizyczna? Jaki ogólny stan zdrowia, inne obciążenia ??
Do oceny klinicznej po pełnej konsultacji , po badaniu,
po ocenie objawów Pacjenta Konieczna pełna konsultacja!,