Czas działania blokady wstrzykniętej do kolana

Witam . Chcialam zapytac Jak dlugo jest spokoj gdy dostanie sie wstrzyknieta blokade do kolana ? Jest to sprawa indywidualna ?

Witam. Efekt kuracji zazwyczaj utrzymuje się nawet kilka miesięcy, jest to jednak sprawa dość indywidualna uzależniona przede wszystkim od stopnia zaawansowania zmian w stawach.

Witam!
O ile pamiętam to około miesiąc, ale to w zależności od rodzaju i objętości wstrzykniętego leku. Indywidualna wrażliwość na te leki też odgrywa istotną rolę.
Pozdrawiam.