Czas rehabilitacji po artroskopii kolana

Witam. 12 lat temu mój mąż doznał urazu kolana, przez co wyskakiwało mu ono przez cały ten okres. Dostał 4 blokady bezpośrednio w kolano. W tej chwili ból(który w mniejszym stopniu towarzyszył mu przez ostatnie lata) jest non stop, a lekarz w badaniu USG stwierdził uszkodzenie roku tylnego MM oraz chondroamalcję chrząstki stawu rzepkowo-udowego II stopnia. Zalecił mu artroskopię kolana. Chciałaby się dowiedzieć jak długi jest okres rehabilitacji po takim zabiegu. Dziękuję z góry za odpowiedź.

To szczegółowo powinien wyjaśnić ortopeda. Każdy człowiek inaczej dochodzi do zdrowia. Proszę się nie spodziewać że dolegliwości ustąpią po zabiegu. Mogą się zmniejszyć ale będą dalej, na podstawie opisu uszkodzeń.