Ból kolana po artroskopii

W maju br. miałam artroskopię kolana (uszkodzenie tylnego rogu MM kolana lewego). Chodziłam na fizjoterapię, ale niewiele pomogła. Właściwie to nie widzę różnicy przed i po zabiegu. Wcześniej biegałam i chciałabym do tego wrócić, ale kolano boli mnie nawet gdy siedzę. Najbardziej gdy przekręcam je w którąś ze stron, ale boli także w nocy, na zmianę pogody i przy dłuższym pełnym wyproście. Lekarz zalecił zastrzyki NLPZ, ale są za drogie. Co mogę zrobić ? Czy bieganie nie pogorszy sprawy ?

Jeśli w trakcie artroskopii stwierdzono uszkodzenia elementów stawowych to biegając będzie Pani jedynie pogłębiać uszkodzenie. Fizykoterapia i leki p.bólowe mają szansę zmniejszyć Pani dolegliwości.