Zapytaj lekarza

7 4 0 , 2 3 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Stan po artroskopii kolana

Jestem 6 tygodni po artroskopii kolana, miałem rekonstrukcje więzadła krzyżowego przedniego i zszywaną łąkotkę. Chodzę o jednej kuli i na rehabilitacje. Czy normalne po 6 tygodniach jest to, że trochę boli mnie kolano przy maksymalnym wyproście oraz to, że boli bardzo mocno kiedy chce stanąć na pięcie operowanej nogi? Ból jest poniżej rzepki.
MĘŻCZYZNA, 19 LAT ponad rok temu

Trening na zdrowy kręgosłup

Coraz więcej osób zmaga się z wadami postawy. Wszystko przez siedzący tryb życia. Jeździmy samochodem, potem pracujemy przed komputerem, a nasze plecy cierpią. Sprawdź, jakie ćwiczenia wzmocnią kręgosłup.

Ból po zabiegu utrzymuje się różnie długo. Miał Pan operowany staw, który przenosi bardzo duże obciążenia. Ból może się utrzymywać nawet do kilku miesięcy po zabiegu. Proszę utrzymywać rehabilitację i stopniowo obciążać staw.

Specjalista w dziedzinie anestezjologii i intensywnej terapii. Absolwent Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Przez wiele lat zawodowo związany z 4. Wojskowym Szpitalem Klinicznym we Wrocławiu. Współtwórca programu transplantacji kończyn w Szpitalu Św. Jadwigi w Trzebnicy, gdzie przeprowadzono pierwszą w Polsce udaną operację przeszczepienia ręki. W 2014 roku oznaczony Srebrnym Krzyżem Zasługi przez prezydenta RP.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy