Uszkodzenie łękotki po artroskopii kolana
Witam jestem po artroskopi kolana była 25 marca 2013rozpoz.(rewizja stawu,resekcja zrostów okołowiązadłowych.Ponownie uszkodziłam zaraz po zabiegu kolano w MR wyszło uszkodzenie tylnej łękotki przyśrodkowej z drobną szczeliną pęknięcia dochodzącą do powierzchni stawowej dolnej,podwyższenie sygnału ACL może wskazywać na jego częściowe uszkodzenie.Kolano boli przy chodzeniu.Co można z tym zrobić,czy czeka mnie ponownie artroskopia,czy może jest jakieś inne leczenie z góry dziekuję za odpowiedź

KOBIETA, 54 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Najprawdopodobniej konieczny będzie kolejny zabieg artroskopii stawu kolanowego. Proszę udać się do specjalisty ortopedy, który po ocenie wyniku badania zaproponuje możliwe formy leczenia.