Czerniak u członka rodziny
Mój ojciec miał wycięte znamię na głowie, okazało sie że to czerniak IV stopnia. Zlecony został tomograf głowy, brzucha, miednica. Wszędzie czysto ale na wizycje lekarz zlecił jeszcze tk szyji. Czy to błąd lekarza że nie zlecił tego od poczatku? Jesli chodzi o węzły chłonne to wprzypadku znamienia na głowie to chyba zwłaszcza szyja powinna być zbadana? Zastanawiam się czy nasza radosc z dobrych wyników nie była przedwczesna...

KOBIETA, 34 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
najczęściej występują zmiany w tamtych lokalizacjach. do wyników kolejnych badań można jedynie gdybać.