Czerwona pałka krwawa w wymazie z sączącej się rany

Robiłem wymaz z sączącej sie rany i wynik pokazał dwie bakterie m.in czerwona pałkę krwawa (czerwiec 2014) dostałem kuracje antybiotykowa zgodna z antybiogramem ale nic sie nie zmieniło. Zmiana skórnymi towarzyszy okropny świąd i pojawiają sie ona bardzo nagle ale raczej przed Zaśnięciem. Od 25 grudnia 14 przeszedłem na dietę bezglutenowa po której zauważyłem delikatna poprawę, szczególnie na policzkach. Dodatkowo od stycznia zacząłem przyjmować ac zymes. Od końca marca wprowadziłem rownież do d

Lek. Tomasz Budlewski

Niestety opis jest nie skończony. Proponuję udać się do lekarza dermatologa, po badaniu będzie można zalecić odpowiednie dalsze postępowanie.