Czerwona pupa u 3-latki

Witam,moja 3 letnia córka ma problemy z czerwoną pupą.Okolice odbytu ale również z przodu występuje zaczerwienienie.Przypomina to jakby odparzenie-ale nie jest nim.Maści różne/kremy do skóry atopowej łagodzą ale nie leczą.Maść ze sterydami pomogła ale po stopniowym,zaleconym odstawieniu po 3 dniach-znowu to samo.Historia ciągnie się 6 m-cy,nie ma diagnozy,poza tym 2 razy na kupce i pzry wycieraniu pojawiła się świeża krew.Błagam o pomoc.Co powinnam robić,gdzie się udać,jakie badania zasugerować.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Jeżeli krew w stolcu pojawiła się niedawno, proszę udać się do pediatry, który powinien rozszerzyć diagnostykę.
Pozdrawiam